Firmy wspierające

Serdecznie zapraszamy Państwa do wsparcia naszej inicjatywy. Niestety rak będzie lub już dotyka wielu z nas. Nie oszczędza naszych przyjaciół czy znajomych nam osób. Liczymy na to, że przede wszystkim znajdą się firmy, które chętnie wesprą fundację w walce z tą okropną, podstępną chorobą. Jednakże każda, nawet najmniejsza kwota będzie ogromnym wsparciem. Działalność fundacji to ogromna szansa dla potrzebujących z całej Polski. Nowy sprzęt poprawi znacznie jakość i przede wszystkim skuteczność leczenia, nawet tych najtrudniejszych przypadków. Chcemy również, aby dzięki temu nasi młodzi lekarze mogli się rozwijać, by skutecznie pomagać nam wszystkim. Wspólne zaangażowanie pozwoli uratować życie wielu osób. Wierzymy, że ludzi dobrej woli jest mnóstwo i solidarnie zawalczymy o lepsze możliwości leczenia. W jedności siła!