ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY LUDZI DOBREGO SERCA.

Fundacja Chirurgii i Onkologii Polskiej cHOP im. Pawła Murawy planuje dalszy rozwój na terenie całej Polski. Nasza ogólnopolska akcja zakupu i przekazywania siatek do rekonstrukcji piersi po mastektomii piersi dotarła do wielu polskich szpitali. Nowoczesny sprzęt jest już skutecznie wykorzystywany przez chirurgów onkologicznych. Chcemy dalej pomagać pacjentom onkologicznym, a to wymaga ogromnej pracy.


W związku z tym, iż nie zatrudniamy żadnych pracowników, a każdy z członków zarządu pracuje na rzecz fundacji bez wynagrodzenia, poszukujemy ludzi dobrego serca, którzy podjęliby się w swoim regionie działań na rzecz fundacji. Bardzo liczymy także na przedsiębiorców, którzy poprzez swoje kontakty mogliby propagować nasze idee i realizować cele fundacji, wszystko dla dobra pacjentów chorych na raka. Nie chodzi nam o pieniądze, a o zaangażowanie w szukanie darczyńców i propagowanie celów fundacji.


Dzięki naszym działaniom, mamy już ogromne wsparcie znakomitych lekarzy – chirurgów onkologicznych na czele z Prof. Dawid Murawa – prezesem PTChO – Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej.
Prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur na adres mailowy kontakt@fundacja-chop.pl lub kontakt telefoniczny bezpośrednio do prezesa naszej fundacji Daniela Hrehoreckiego tel. 503033999.

 

 

Click to access the login or register cheese

Formularz kontaktowy