Aparat Cryo-S Painless trafił do szpitala

Tym razem odwiedziliśmy oddział chirurgii klatki piersiowej w Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze, w którym dr Roman Lewandowski wraz ze swoim zespołem leczy chorych na raka płuc.

Otrzymaliśmy informację, iż pacjenci po operacjach cierpią wiele miesięcy na mocne bóle, co bardzo utrudnia im powrót do normalnego życia. Okazało się, iż na rynku medycznym pojawiło się bardzo nowoczesne urządzenie do kriochirurgii Cryo-S Painless, z wykorzystaniem którego można zadziałać podczas operacji na jeden z nerwów w obrębie klatki piersiowej. Efekty są wręcz fenomenalne – pacjenci są uwolnieni od mocnego bólu.

Był to wyścig z czasem, by jak najszybciej aparat Cryo-S Painless trafił do szpitala. Szybkie zaangażowanie prawie 60 tys. złotych z naszej fundacji oraz sprawne działanie dostawcy METRUM CRYOFLEX doprowadziło do szybkiej dostawy tego nowoczesnego urządzenia do szpitala. Będzie mniej bólu i cierpienia u pacjentów onkologicznych.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na naszym Facebooku.