Fundatorzy

Założycielem oraz fundatorem fundacji cHOP jest Daniel Hrehorecki – Centrum Komina, Zielona Góra wraz z Kamillą Mowczan, Grzegorzem Mowczan – firma ARPOL, Zielona Góra.

Firma Centrum Komina Spółka z o. o. Spółka komandytowa z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Osadnicza 35, posiada 20-letnie doświadczenie w budowaniu kominków i kominów. Oferta firmy zawiera kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i montażu wszystkich typów kominków. Klienci maja do wyboru szeroką gamę materiałów do zabudowy wkładów kominkowych. W magazynie firmy jest kilkaset różnych pozycji: kamieni naturalnych, kafli, płyt szamotowych oraz coraz bardziej popularnych spieków kwarcowych Laminam. Projekty realizowane są na terenie całego kraju, jak i zagranicą.
ARPOL
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPOL Spółka z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Trasa Północna 16D, jest wieloletnim producentem racji żywnościowych dla Sił Zbrojnych RP i innych podmiotów związanych z obronnością i bezpieczeństwem Państwa. Firma jest członkiem Polskiej Izby Producentów na Rzecz Obronności Kraju. Racje żywnościowe produkowane przez firmę ARPOL dla Sił Zbrojnych RP, wykorzystywane są przez jednostki wojskowe wykonujące zadania w kraju, jak i poza jego granicami. Firma obsługuje również klientów spoza terytorium kraju. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty zgodności wyrobu z obowiązującymi Normami Obronnymi.