Do Zielonej Góry przyjeżdzają pacjenci z całej Polski, by wykorzystać szansę na odzyskanie zdrowia.

Praktycznie każdego dnia w Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze wykorzytywany jest, zakupiony przez naszą fundację, ultra nowoczesny sprzęt podczas skomplikowanych operacji onkologicznych.

Zapraszamy na premierę filmu, który prezentuje dwie skomplikowane operacje, prowadzone równolegle 😱😱😱 pod batutą Prof.Dawid Murawa. To jest coś niesamowitego.🤯 Ponad 20 minut emocji, walki o życie dwóch chorych.🙏 Było warto.💪

❤️🙏Drodzy Państwo, zachęcamy do wspierania naszej fundacji – rak niestety dotyka prawie każdą polską rodzinę. Fundacja Chirurgii i Onkologii Polskiej cHOP im. Pawła Murawy – www.fundacja-cHOP.pl:
nr konta bankowego: PL58 1140 2004 0000 3602 8049 5283
🤝Bardzo dziękujemy także za wyjątkowe zaangażowanie reżyserowi i producentowi filmu – Marcinowi Iszczkowi ZOOM studio.