POTRZEBNA POMOC PRZY DYSTRYBUCJI BROSZURY FUNDACJI.

Bardzo nam zależy na realizacji kolejnych zakupów nowoczesnego sprzętu wykorzystywanego w chirurgii onkologicznej, by rosły szanse na powrót do zdrowia pacjentów chorych na raka.
Prosimy Państwa o pomoc w dystrybucji naszej broszury, w której przedstawione są najważniejsze osiągnięcia naszej fundacji, a także wszystkie dane potrzebne do przekazania darowizn. Jeżeli ktoś z Państwa ma chęć i możliwości przekazywania naszej broszury w miejscu pracy, wśród znajomych lub w innych miejscach, bardzo chętnie wyślemy zainteresowanym uzgodnioną ilość egzemplarzy.
Bardzo liczymy na Państwa pomoc. Zamówienia na broszury prosimy kierować na maila: kontakt@fundacja-chop.pl lub w wiadomości SMS lub WhatsApp na numer ☎️503033999