Powołanie Rady fundacji

Mamy zaszczyt poinformować, iż powołana została Rada naszej fundacji, która będzie wspomagała i opiniowała działania zarządu fundacji.

W skład Rady fundacji weszły trzy doświadczone, cieszące się nieposzlakowaną opinią osoby, które charakteryzują się empatią oraz szacunkiem do drugiego człowieka.

Andrzej Gołdyka (pierwszy z lewej) – przedsiębiorca z branży turystycznej z wykształceniem wyższym humanistycznym. Od 1991 roku prowadzi biuro podróży Scan Travel w Zielonej Górze, z zamiłowania podróżnik.

Bartłomiej Wydra (zdjęcie w środku) – lekarz ginekolog-położnik, aktualnie pracujący w szpitalach w Niemczech i Polsce, człowiek wielu talentów, chętnie obcujący z przyrodą.

Piotr Małkiewicz – radca prawny, prowadzący własną kancelarię w Zielonej Górze, był członkiem rad nadzorczych i zarządów wielu spółek, także zajmujących się ochroną zdrowia, miłośnik podróży oraz historii w ujęciu socjologicznym i ekonomicznym.

Bardzo dziękujemy naszym nowym kolegom za odwagę i chęć charytatywnego poświęcenia swojego czasu dla fundacji – organizacji pożytku publicznego.