Wsparcie finansowe z Fundacji Przedsiębiorczość Żary.

Dziś w siedzibie naszej fundacji mielismy dwóch miłych gości z Fundacja Przedsiębiorczość Żary. 🤝 Odwiedziła nas Prezes Zarządu Pani Małgorzata Kaczmarczyk oraz Wiceprezes Zarządu Pan Artur Stępień. Dzięki niedawno zakończonej akcji, zorganizowanej przez żarską Fundację Przedsiębiorczości, nasza fundacja pozyskała ponad 4.800 złotych.

Jeszcze raz dziękujemy ❤️ za zaangażowanie i gwarantujemy, iż 100% środków zostanie wykorzystanych na wsparcie szpitalnych oddziałów chirurgii onkologicznej oraz pacjentów onkologicznych w całej Polsce.

Bardzo doceniamy szlachetną inicjatywę Fundacja Przedsiębiorczość Żary i dziękujemy za wsparcie finansowe.👏👏👏 Byłoby pięknie, gdyby Państwa postawa stała się wzorem dla innych organizacji i podmiotów.❤️