Życie to nie tylko słoneczna pogoda – czasami nadchodzą ciężkie, ołowiane chmury. Nasza fundacja pomaga tym ludziom, którzy walczą z ciężkimi chorobami nowotworowymi. Dzięki znakomitym lekarzom pod batutą Prof.Dawid Murawa oraz ultra nowoczesnemu sprzętowi, który systematycznie przekazujemy szpitalom, udaje się przeprowadzić wielu pacjentów i ich rodziny przez największe burze w ich życiu.
👉Pomóż nam przepędzić ciemne chmury, które zawisły nad głowami pacjentów onkologicznych.❤️ Dobro wraca.❤️ Czekamy na Twoje wsparcie.❤️
Fundacja Chirurgii i Onkologii Polskiej im.Pawła Murawy
ul.Osadnicza 35, 65-001 Zielona Góra
nr konta bankowego: PL58 1140 2004 0000 3602 8049 5283